יצירת קשר
 
 
דיור מוגן
  
אודות
  
צור קשר

יצירת קשר
 
 

 

בית אבות לגיל השלישי  - היתרונות והחסרונות של בית אבות לגיל השלישי  והפרדוקס הגדול

כולנו מכירים היטב את הנושא של בית אבות לגיל השלישי  . רובנו מתלבטים ( בהגיענו לגיל הנכון ?) האם אנו צריכים לשלוח את ההורים שלנו לאותו בית אבות לגיל השלישי  או שעלינו להשאיר אותם בבית . קיימות סיבות רבות לבעד ונגד בית אבות לגיל השלישי  ונסקור אותן ( אך לא את כולן כמובן ) בכתבה זו . ראשית נתחיל את היתרונות של בית אבות לגיל השלישי  ונבהיר מדוע כן צריך לשלוח את ההורים שלנו לאותו בית אבות לגיל השלישי  ומדוע אותו בית אבות לגיל השלישי יטיב עמם .

היתרונות של בית אבות לגיל השלישי 

היתרונות של בית אבות לגיל השלישי  הם הבאים – אנו שולחים את ההורים שלנו למקום בו יש עוד אנשים בגילם , משמע , יש להם מכנה משתף איתם , הם חולקים איתם מאפיינים דומים , קשיים דומים , תסכולים דומים , תקוות דומות , פחדים דומים ועוד . כלומר אנו שולחים את ההורים שלנו למקום בית אבות לגיל השלישי  שבו הם יוכלו למצוא תמיכה ועזרה ( גם עזרה רפואית כמובן ) ובשל כך אנו הופכים את הסביבה שלהם לאינטגרלית יותר והופכים את נושא הבידוד של אנשי גיל הזהב ללא קיים .

החסרונות של בית אבות לגיל השלישי 

החסרונות של בית אבות לגיל השלישי  הם שאותו בית אבות לגיל השלישי  לא מאפשר להורים שלנו לחיות בשלווה את ימיהם האחרונים וזאת משום שהם עדים ללא הפסקה למוות בלתי פוסק במקומות בית אבות לגיל השלישי  . אין ספק שאותו בית אבות לגיל השלישי  עוזר להם אך האלמנט המדכא שלו בלתי ניתן להכחשה .