יצירת קשר
 
 
דיור מוגן
  
אודות
  
צור קשר

יצירת קשר
 
  

דיור מוגן במרכז 

עבור קשישים רבים מעבר לדיור מוגן במרכז  הוא מהלך מובן מאליו שאין ברירה אלא לבצע אותו באופן המוצלח ביותר. למרות הקושי של אובדן מסוים של עצמאיות מעבר לאותם בתים של דיור מוגן במרכז  עשוי להיות חיובי במידה רבה. בחירה מוצלחת של דיור מוגן במרכז  המציע תנאים איכותיים וסביבה חברתית נוחה עשויה להקל באופן משמעותי מאוד על אותו קשיש שעובר לדיור מוגן. עלינו להבין כי על מנת לבצע בחירה מוצלחת של דיור מוגן במרכז  המציע תנאים איכותיים וסביבה חברתית נוחה עלינו לבחון מרכיבים רבים ומגוונים, במקרים רבים עלינו לבחון את האופי של אותו קרוב משפחה שעובר לדיור המוגן, את אופי המוסד עצמו ואת המיקום הגיאוגרפי שלו.

דיור מוגן במרכז במסגרת תקציב

במקרים רבים בחירה מוצלחת של דיור מוגן במרכז  המציע תנאים איכותיים וסביבה חברתית נוחה, לא נעשית באופן עצמאי מהמסגרת התקציבית של אותו קשיש. עלינו לנסות למצוא את אותו דיור מוגן במרכז המתאים ביותר, אולם במקרים רבים דיור זה עשוי להיות יקר מאוד ולכן יש תמיד לבחון גם את המחיר שגובים אותם מוסדו. במקרים רבים בחירה מוצלחת של דיור מוגן במרכז המציע תנאים איכותיים וסביבה חברתית נוחה, עשויה אכן להיות מוגבלת במחיר שדורשים אותם מוסדות.

דיור מוגן במרכז  – לא מתפשרים על איכות!

למרות המחיר הגבוה לעיתים, עלינו לנסות ולבחור את האיכות של אותם מוסדות לגיל השלישי. במקרים רבים בחירה מוצלחת של דיור מוגן במרכז  המציע תנאים איכותיים וסביבה חברתית נוחה עשויה להשפיע באופן משמעותי מאוד על איכות החיים של אותו קשיש ולכן עלינו לנסות ולבחור באותו מוסד שיציע לו איכות חיים גבוהה ויקל עליו את המעבר.