יצירת קשר
 
 
דיור מוגן
  
אודות
  
צור קשר

יצירת קשר
 
 

  דיור מוגן סיעודי


ההחלטה לוותר על הבית שלך היא תמיד קשה, במיוחד בגיל מבוגר. אבל לעיתים דווקא ההחלטה הקשה היא ההחלטה הנכונה יותר עבור הצרכים של אדם בגיל השלישי. לפעמים הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים מבוגרים, במיוחד אם הם בודדים הוא דיור מוגן סיעודי לגיל השלישי. מהו בכלל דיור מוגן סיעודי? הגיל השלישי או גיל הזהב הוא מה שפעם נהוג היה לכנות גיל הזיקנה. אנשים היום לא מוכנים שיתיחסו אליהם כאל זקנים ומיותרים, ובצדק. אנשים בגיל מבוגר יכולים לחיות חיים מלאים ועצמאיים ובדיוק לכך מכוון דיור מוגן סיעודי לגיל השלישי.
 

סביבה בטוחה לגיל השלישי

אחד הדברים החשובים ביותר בכל גיל הוא סביבה בטוחה. דיור מוגן סיעודי מעניק לאנשים את ההגנה והבטחון הדרושים להם ומאידך מאפשר להם לנהל חיים עצמאיים ופעילים. יתרון נוסף של דיור מוגן סיעודי הוא האפשרות של אנשים להיות בחברת אנשים אחרים בני גילם. אין שום סיבה להיות בודד וגלמוד ולהסתגר בבית כאשר אפשר להנות ממגוון פעילויות בחברת אנשים. ולא מדובר רק בהנאה,  מחקרים מראים כי קשרים חברתיים תורמים לבריאות הפיסית והנפשית של אנשים. בין השירותים שמציע דיור מוגן סיעודי לגיל השלישי נמצא כמובן שירותי שמירה אך גם שירותי מרפאה, שירותי ניקיון, מכבסה וכמובן פעילויות וחוגים שונים ומגוונים.

בבתי דיור מוגן סיעודי לגיל השלישי אפשר למצוא דירות בגדלים שונים שיכולות להתאים לאנשים עם צרכים שונים. אדם בודד שהרגיש בודד בדירה הגדולה שלו יכול לבחור בדירת חדר בבתי דיור מוגן סיעודי לגיל השלישי וזוג יכול לבחור דירה בת שלושה חדרים. הכל כאמור לפי הצרכים וכמובן לפי היכולת הכלכלית של הדיירים.

בבתי דיור מוגן סיעודי ישנם גם אזורים ציבוריים משותפים שמאפשרים גם למי שאינו מעוניין להשתתף בחוגים להיות באינטראקציה עם אנשים אחרים, בדומה ללובי של מלון. גם בבתי דיור מוגן סיעודי לגיל השלישי יש לובי, ספריה, אודיטוריום ועוד.